KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277192

nr 1727 7192

Kai Morten-Glud

(1912-1992), Danmark

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:36:25

Kai Morten-Glud

Läs mer om Kai Morten-Glud